Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondolsz arról, ha egy...

Mit gondolsz arról, ha egy férfiaknak egy kis korrektort és alapozót használ a hétköznapokra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
b*zis
2011. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Még soha nem vették észre az alapozót, lehelletnyit sötétebb a bőrömnél! Az a gond, hogy nagyon fehér a bőröm, lemondtam a napozásról, mert hamar kifakulok, viszont nyáron napalergia szerű foltokat elfedi + uv védős 50+faktor, jó drága 30ml 7000ft, mégis egy évre elég. A legjobb minőségű(nude) és rohadt vékonyan, rohadt keveset, feleannyit, mint egy lánynak(1-1 vékony centit két arcom oldalára és ezt elkenem egész fejre, nyakra, fülre), így egyenletesebb az egész. Szerintem meg a korrektor feltűnő. Igaz, ha van monokli, akkor még a korrektor is szerencsésebb egyes helyeken. Nekem így tök rendben van. Kulcsszó a mérték. Azért hétköznapokon nem izgat a dolog. Néha csodálkozom, hogy a lányok miért nem tudják ilyen alaposan kiválasztani a ,egfelelő alapozót! Biztos kevésbé félnek, hogy észreveszik. Állítólag amúgy zöldes korrektor kell vörös foltra, lehet, de akkor maszk lesz. Inkább csak csökkenjen a hiba, de maradjon titok az alapozó.
2012. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

attól hogy nem mondták, még nem jelenti, hogy nem vették észre...

Szerintem felesleges, de ha jobban érzed magad tőle akkor ez a lényeg:)

2012. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Olyan nőkkel vagyok körülvéve, hogy garantált, hogy tetszene nekik, ujjonganának! :) Hidratálás után nagy területre lehető legvékonyabban, bőrszínnek megfelelően minőségi nem látszik, mégis sok hibát elrejt. Nem csomósodik, lefekvéskor arcmosás. Arc, orr, homlok, fülek, nyak. És nem lesz sötétebb abszolúz fej, hibák maradnak, mndjuk a fele. Egy pár kísérletem volt vele...

Írták lányok, hogy avon meg egyebek. Nagy vackok. Lehet, hogy csak az enyémén hibátlan, de Vichy Norma Tient 25 Nude működik. Mennyiséget nem könnyű eltalálni, de megszoktam. Egy lánynak mindegy, hogy látszik, mert neki nem létező tökéletesség kell.

2012. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én teljesen meglepődtem azon hogy a fiúk férfiak is néha sminkelnek. Van egy meleg kozmetikus srác ismerősöm akinek nem tökéletes a bőre de törekszik rá és nézi a srácokat hogy hogy lehet valakinek tökéletes baba bőre és többször kiderült hogy sminkeltek...


Én nem tudom én azt mondom szerintem a smink felesleges mert lehet szebb vagy tőle de ha lemosod mégis az vagy te ( ez olyan mintha a póló alá müanyag cuccokat teszel és úgy izmosabbnak látszol). Volt egy srác aki reggel amikor a csaj ágyában felkelt nem ismerte meg a sminkje nélkül.


Szerintem egy férfi úgy jó ahogy van.

2012. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
"sminkes"-srác vok. Szerintem magában egy alapozó, ami igazán diszkrét, nem változtat el semmit. A szemem nem kékre festem... :) Este szinte(csak szinte, mert nem maszk) arcbőr, másnap nem, bototválkozás után közvetlen szintén csúnyább a bőr, meg amúgy is reggel...amúgy precíz alapozás a maximum amit egy fiu tehet. Ritkán alergiás bőrreakció is csökkenthető. Csak tényleg személynek megfelelő kell.
2012. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előző vok. Kitörlődött egy sor, lényeg, hogy este és reggel közt nincs nagy változás, de mégis.
2012. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Volt olyan fiu osztalytarsam akin latszodott parszor korrektor - eleh sotet bore volt es a korrektor szinet nem sikerult eltalalni.

Csajokkal gondolkodtunk h lehet h az anyukaja korrektoraval kiserletezett.

De nem akadtunk ki, budai gimi...tul sok minden nem lepett meg minket ott. Videlen kisvarosban lehet korberohogtek volna.


Am szerintem nem gaz.

Inkabb legyem korrektoros az arca mint piros a pattitol.

Ajanlom ra a gyulladascsokkento antibakterialis korrektorokat es estere a Vermix keszitmenyt. Ha pedig sebesre nyomtad akkor vmi Neogranormon es tarsai a sejtmegujulas es gyogyulas gyorsitasara.


21/L

2012. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én nemtom szerintem inkább ne használjon semmit és csajoknál sem szeretem amikor sminkelnek. A barátnőn néha tisztára furcsa este megcsinálja magát buliba de nem bírja a másnapot és hihetetlenül nem ismerem fel egy nehéz éjszaka után. Pedig amikor kipihent nem is kéne rá smink.


És ha pattanásos akkor szerintem meg pláne inkább hagyja a bőrét tisztán és levegőzzön ne kenjen rá ilyen cuccokat. Inkább lemosó meg hidratálót használjon.

2012. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!