Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Volt már ilyen hajatok...

Lányok! Volt már ilyen hajatok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az én hajam enyhén hullámos, de nekem úgy is tetszene, ha nem egyenes lenne, szeretem a hullámos fürtöket. A képekkel kapcsolatban... Ilyen hajakat rengeteget láttam az utcán. Csak az interneten nem sikerült olyan képeket találnom, csak ilyen rajzoltakra/ rajzfilmes változatra futotta. De arra kérlek titeket ne azzal foglalkozzatok, hogy rajzfilmből van, hanem inkább a hajára, és kérlek ne toljatok le ezért.Volt már ilyen hajatok? Mik a tapasztalok?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 6. 22:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Valamint még arra is kiváncsi lennék, hogy hogyan lehet ezt kivitelezni? És kérlek küldjetek képet is ha találtok. Fodrászhoz szeretnék menni és hozzájuk nem egy ilyen rajzfilmes képpel szeretnék beálítani...
2011. máj. 6. 22:37
 2/15 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem most ilyen a hajam. :D Bevittem a fodrásznak egy Selena Gomezes képet és ilyet csinált ._. Amúgy alul megritkította és az oldalfrufrut pedig fokozatosan vágta le.
2011. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen hajam van :D De tök véletlenül.
2011. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
volt. hú, nekem nagyon zsírosodott, bár eredetileg körfrufruval volt, mikor növesztettem le, akkor nézett így ki. nagyon nem szerettem.
2011. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Óóóó ez nagyon egyszerű. csak megritkítják az alját, és vágnak egy oldalfrufrut és kééész
2011. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor mutat így, ha sok hajad van...a lényege pedig, hogy a végeit leritkítják/elvékonyítják. Hogyha hajlamos a töredezésre a hajad, akkor én nem ajánlom, mert megviseli a hajvégeket. Amúgy ha nyesővel fog nekiesni a fodrász, majd ne lepődj meg :) Jah és ha kb ekkora hosszúságú a hajad, mint a képen, akkor sanszos, hogy kifele fog állni, ami amúgy nem rossz, csak ha nem bírod elviselni... szóval gondold át, és beszéld meg a fodrászoddal.
2011. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 1x volt ilyen, de nem kértem konkrétan ilyet. Annyit mondtam, hogy vágja le amíg úgy látja jónak a töredezések miatt, meg tépje be.... aztán ilyen lett. Én szerettem.
2011. máj. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
2011. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 x.wicaa.x ***** válasza:
100%
Nekem is egyszer így sikerült, pedig csak a töredezett végeket akartam levágatni, meg mondtam, hogy tépje meg egy kicsit.Szerintem jól néz ki az ilyen frizura, de néha nagyon idegesített, mert kifelé állt a vége.
2011. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hallámosan hülyén néz ki. De ha csak kicsit hullámos és hosszú a hajad, akkor lehet, hogy egyenes lesz alapból, nekem legalábbis az volt. :D

Ha most nincs frufrud, akkor gondold át alaposan. Mivel zavart, otthon első dolgom volt hátratűzni. Ezzel elnyomtam, meg utána el is aludtam, meg annyit söprögettem odébb, hogy zsíros is volt, szóval reggelente muszáj volt újraszárítani.

2011. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!