Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb? Feketehaj...

Melyik a jobb? Feketehaj barna melírokkal vagyinkább szőkemelírokkal?

Figyelt kérdés
Derékig érő festett fekete hajam van. És felszeretném kicsit dobni de sajnos nem tudok dönteni hogy melyik melír illene jobban a feketéhez. Segítsetek :$:) Ha tudtok képeket is linkeljetek pls :$ Előre is köszönöm :)
2011. máj. 6. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
barna jobb
2011. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én inkább vöröset rakatnék bele
2011. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) vörös már volt benne. :) kerestem barna melíros fekete hajat de nem találtam egyet sem :/:S ha vki talál legyen olyan kedves és linkelje be nekem :):$
2011. máj. 6. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő borzalmas.

Barnával általában úgy néz ki, mintha rosszul lett volna festve, és kimaradt pár tincs.

A szőke meg nekem olyan ízléstelen, persze ha neked tetszik, nem szóltam. De nekem mindig a csodás cigánylányok jutnak eszembe, meg egy kedves évfolyamtársam, aki khmm... eléggé alacsony intelligenciát és kultúráltságot mutat. xD

Fekete hajban inkább a színes tincsek mutatnak, persze ha egy szolidabb csaj vagy, akkor ne erőltesd. :D

És bocsi, hogy nem segítettem eldönteni a dilemmát, de nekem mindkettő egyformán borzalmas. :D

2011. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
middkettő borzasztóan néz ki benne
2011. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a feketében minden ronda, mondjuk alapból melír ellenes vok, de feketébe neeee, max tényleg vöröset de abból is sötétet
2011. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Toth Maria Terezia válasza:
Nagyon jol nez ki benne a platina szoka,de elobb kikell a tincseket szokiteni es utana ra a festeket.en mar lattam ilyet.(nagyon megviseli a hajad,)
2011. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Toth Maria Terezia válasza:
Ja es meg anyit ha csak ugy teszed ra aszoket abbol sarga leszz es nagyon undorito.
2011. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!