Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyors hízástól megrepedt a...

A gyors hízástól megrepedt a bőr a fenekemen és a combomon. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
6.ról 7.re nagyon felhíztam de most újból visszafogytam és látszik ahogy megvan repedve a őröm a combon belső,és külső felén is. lehet vele valamit csinálni hogy ne látszódjon?
2011. máj. 6. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Azokkal? Semmit. Ne hízz-fogyj ide-oda.
2011. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
..hát, azzal sajnos már nem tudsz mit kezdeni, örökre ott marad... és most nem kell lehurrogni, én 20 éve próbálkozom az eltüntetésével, de nem sikerült..
2011. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jujj én is így vagyok. Remélem kapunk jó válaszokat. Én a magam részéről eddig próbálkoztam tornával meg feszesítő krémmel, de nem igazán használtak...
2011. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mi van azokkal, akik nagyon kövérek voltak és lefogytak? Nekik sincs ott. Esetleg létezik erre plasztikai korrigálás?
2011. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Dr.Kelen Fitness Orange - cellulit stria elleni gél
2011. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Próbáljátok ki a karité vajat (shea vaj) vagy az argan olajat. Mindkettő gyógyítja a bőrt, javítja a rugalmasságát. Nagyon magas az A- és E-vitamin tartalma. Részletesen olvashattok róluk az alábbi két helyen.


[link]

[link]

2011. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2011. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!