Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratáló krémet...

Milyen hidratáló krémet ajánlotok nagyon száraz és elég problémás bőrre?

Figyelt kérdés

nagyon száraz a bőröm a zynerittől amit használok és jól enne helyre állítani valami hidratáló krémmel,de nem akarom,hogy eltömítse a pórusaim.

van valami krém ami kifejezetten erre lett kitalálva?

köszönöm 17/L


2011. máj. 6. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Alverde (dm) termékek között keresd meg a te bőrödhöz illőt! Nem drága, és természetes összetételű, nem tömít el.
2011. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon száraz a bőröm akkor körömvirág balzsamot használok,rossmannban lehet kapni. Könnyen és gyorsan felszívodik, kellemes illata van. 100ml 800-900 forint,szerintem nagyon jó!
2011. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertári hidratáló krémet ajánlom, nagyon hatékony, és olcsó is. Ha nagyon nagy a gond a bőröddel, akkor pedig érdemes lehet beutalót kérni bőrgyógyászhoz, aki összeállít egy krémet kimondottan a te bőrödre.
2011. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

előző(k) válasza butaság! már bocs

nem kell rögtön bőrgyógyászhoz futni!!!!!

keress egy kozmetikust ők ezt tanulták és tud elérhető megoldást az ilyen panaszokra szakszerű krémet, nekem is bevált!!

ismerek egy lányt,teszveszről, kozmetikus, fiatal és nagyon kedves, segítőkész, 3700-3800-ért vettem tőle egy nagyon jó krémet, amit elsőre én is sokalltam de amint kipróbáltam megértettem! 6000ret se sajnálnék érte (persze ezutóbbit a csajnak nem mondtam :D Eredeti csomagolásban, szakszerű krém, 50 mles, és nagyon sokáig elég, kellemes az ilata is, beszívódik és nagyon szép lett tőle a bőröm, kb 1 héttel az első használat után vettem észre hogy alapozót se kell használnom csak korrektort a patikra, mert olyan szépen kisimultam,eltűtek a foltok! nagyon jó,minőségi krémeket ad, és őszinte csak azt adja ami tényleg használ,tud adni más tisztítókat is, megmondja ami nem olyan jó, nem sóz el mindent, és ami fontos hogy nem csak a tünetet kezelem azóta hanem az oka szűnt meg. azóta simán elhaladok a dm-ben a garnier mellett,mert a csajban maximálisan megbízom és azóta minden bőrápoló terméket csakis tőle veszek!

a patikai krémek se nem ártanak de semmit se használnak,én is próbáltam már bioderma, vichy-t is a száraz, hámló de ugyan akkor pattanásos,gyulladt bőrömre, de átverés sajnos


budapesti vagy? megadhatom az elérhetőségét ha kell írj privit

és mielőtt még megvádolnátok nem fizetett le meg semmi ilyen csak úgy örülök hogy végre nem kell ilyeneken idegeskednem azért újságoltam el:))))))

kitartás és szép leszel nem kell rögtön bőrgyógyászhoz meg patikába menni, csak hazugság,költsd a sok pénzt és semmi eredménye


20l

2011. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

kedves utolsó írtam privátot!:)

2011. máj. 6. 16:50
 6/7 anonim válasza:
50%

Igen, érdemes elmenni egy kozmetikushoz, aki megállapítja pontosan a bőrtipusodat. Ugyanis nem mindegy, hogy a bőröd zsírhiányosan száraz vagy vízhiányos - ez utóbbi szinte mindenkinek van. Ha zsírhiányos, akkor ajánlom Neked az Olivia olívás, karitévajas arc- és testkrémet. Bio minősített, úgyhogy semmi nincs benne, ami káros lenne a bőrödnek.


[link]


A weben is meg tudod rendelni, vagy ha pesti vagy, az üzletben ki is próbálhatod.

2011. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sziasztok lányok! a május 6., délutáni 20 éves hozzászóló vagyok!

írtam nektek privit

kérlek ne haragudjatok hogy csak most, de a gépemmel voltak problémák és a szerelő csak mostanra hozta... :(

maximálisan tudom ajánlani a lányt, és nagyon jófej is, megbízhattok benne!!!!


fel akar jönni pestre dolgozni, amit én személy szerint alig várok, hogy járhassak hozzá!!!!


ha bármire kíváncsiak vagytok,vagy vélemény,tapasztalat kell, írhattok nekem ám!!!!


igyekezzetek megfogadni a tanácsait és jó szépülést nektek!


és mégegyszer elnézést hogy csak most tudtam jelentkezni!

2011. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!