Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szín fogná be a hajam...

Melyik szín fogná be a hajam a kettő közül? Vagy mindkettő, netán egyik sem?

Figyelt kérdés

Eredetileg barna hajamra festve lett egy világosabb barna, de olyan lett, hogy az egésznek van egy vörösös beütése, viszont olyan világosabb barnás hatású lett, viszont egyik oldalon a hajtőnél narancssárga. Sőt, a tövénél több helyen is!!!! :( Befogná ezt a narancsosságot valamelyik?

[link]

Ezt viszonylag sötétebb színnek nézem, azért is gondoltam rá.


[link]

Ez pedig ugyebár elvileg hamvas, ami talán csökkent a vörösességen, csak ez meg világosabb szín, ezért félek, hogy ez is narancsosít? Nem tudom... Egész egészséges sötétszőkés színt szeretnék. Akinek van tapasztalata, vagy ért ezekhez a dolgokhoz, az segítsen légyszi, mert ez a narancs borzasztó. :(


2011. máj. 5. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
ezek eléggé szőkések, szerintem nem fogná be a narancsot.
2011. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!