Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Garnier 7 days intensive...

A Garnier 7 days intensive testápoló milyen? Melyiknek van a legjobb illata szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kakaóvajas illata tetszik a legjobban. Jó testápoló, a reklámokat kicsit eltúlzott, de ez ebben az iparban egyáltalán nem új. Ha már megvettem elhasználom, de ha elfogy szerintem veszek egy Neutrogénát vagy valami ilyen "tömör" állagút aminek olyan jellegzetes finom szaga van szóval egyszerű. A 7 nap csak a reklám része de ez szerintem egyértelmü:)
2011. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik illata teszik. De a kakaóvajasé nagyon nem. :S Amúgy nekem bevált a testápoló, szerintem jó. :)
2011. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem túl alkohol szaga van. elsőre jó, itthon már nem tetszik. és sztem nem is hidratál. a kezem zsíros maradt, nem szívta be, mégis a testemet ahogy simogatom, "száraz" hangja van :(
2012. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!