Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi alapján válasszak fényvédő...

Mi alapján válasszak fényvédő faktor-t?

Figyelt kérdés

VIlágosbarna a hajam,zöld a szemem és nagyon fehér a bőröm. Szóval ideális lenne használnom.


De mit kell néznem rajta?:S

Ja és azon kívűl, hogy a Nap ártalmas sugaraitól védi a bőrt, nincsenek benne más káros anyagok a krémbeN?


Köszi.


2011. ápr. 30. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

A krémben nincsenek káros anyagok.


Itt van egy leírás, hogy kinek milyet ajánlanak:

[link]


Az spf számon kívül viszont fontos még, hogy mennyire véd az uvb sugarak ellen, azt low, medium, high feliratokkal szokták jelezni (gyenge, közepes, erős).

Én hasonló tulajdonságokkal rendelkezem, mint te: vörösesbarna haj, zöld szem, világos bőr és én normális esetben 30-asat használok (minden nap). Ha vízpartra megyek, vagy több időt töltök a napon, akkor pedig 50-eset szoktam.

Amúgy ha nem a "total sunblock" feliratút veszed, akkor mindegy hanyasat használod, úgyis barnulsz egy kicsit, szóval azért nem érdemes alacsonyabbat venned, és esetleg leégned emiatt, mert azt hiszed, hogy akkor majd jobban barnulsz. Eből a szempontból alig van köztük különbség (mondjuk szerintem te is az a típus vagy, aki azért nem lesz csokibarna :D).

2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!