Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiaknak tényleg gyorsabba...

A férfiaknak tényleg gyorsabban nő a hajuk mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2011. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, ráadásul a túlnyomó részük idővel egyre jobban kopaszodik is, a sokkal magasabb tesztoszteron-szintjük miatt.


Kép: [link]

2011. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak mivel rövid hajuk van ezért látványosabb. Gondolj bele, hogy azért a legtöbb férfinél még az 5cm-es haj is hosszúnak számít, és ha egy hónap alatt nő egy centit, akkor az ugye százalékosan sokkal több, az egész frizura összképét megváltoztatja, míg egy hosszú hajú nőnél, akinek mondjuk 15 centi a haja, nem valami jelentős különbség, hogy most 15 vagy 16... Mivél hosszabb a haj, annál kevésbbé látványos. De pl azoknak a nők akik festik a hajukat nem véletlenül kell minden hónapban utánfesteniük...
2011. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naponta simán megvan az 1 mm. Nem győzöm borotválni. Szerintem a havi 3 cm simán meglenne, vagy még több is. A csajom meg hülyét kap, hogy neki nem akar nőni.
2011. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem ffi hanem egyén függő. Amúgy meg sztem simán jobban látszik. A rövid hajú nőknek is olyan mintha gyorsabban nő, pedig csak jobban látszik a lenövés mert nagyon formára van vágva!
2011. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!