Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon problémás a bőröm. Mit...

Nagyon problémás a bőröm. Mit használjak? (lent)

Figyelt kérdés

A bőröm kombinált,tehát hol száraz hol zíros. A homlokomon van főleg sok pattanás, de igazából mindenhol van. Az orrom tele van miteszerrel.Ezek mellett hámlik a bőröm,főleg akkor látni amikor az alapozót rákenem az arcomra.Hámlik az orrom is és a homlokom is ami ugye zsíros is. Egyszerűen már nem tudok mit kitalálni.Annyi mindent próbáltam már...de semmi nem használt.

Mit használjak? 14/L


2011. ápr. 28. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
arcra szerintem arckrém vagy testápoló, esetleg próbálj ki arcpakolásokat. vagy kozmetikus
2011. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 habibi ***** válasza:

szia, én is így voltam , elmentem bőrorvoshoz, kaptam tőle krémet a pattanásaimra, és:

este megtisztítom az arcbőröm (arclemosó tej!!!) majd bekenem kék Nivea krémmel. Reggel lemosom és bekenem egy a bőrorvos által felírt etanol tartalmú folyadékkal-Aknemycin , de csak a pattanásos részeket majd ezeket bekenem egy zsíros alapú (de nem látszik rajta) krémmel-Aknemycin 2000 (ezt is tőle kaptam). A száraz részeket kend be vékonyan Nivea krémmel és utána lehet rá sminkelni, mert tök jó, de nekem már nem kell, mert kitisztult a bőröm, szerencsére :)

Próbáld ki te is!

2011. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korpás szeborhoeás a bőröd.Én Ichtiol gélt ajánlok,nem szárítja a bőrt.Radír heti 2-szer,reggel és este is alapos tisztítás.
2011. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!