Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el ezeket a...

Hogyan tüntessem el ezeket a foltokat? (képpel)

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 26. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
jujj hát te nagyon csúnya vagy :S
2011. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia!

Ne haragudj, de ne elfedni akard mindenféle sminkkel, hanem fordulj kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz.

Lehet hg egy egyszerű krémtől vagy a bőrgyógyász által felírt gyógyszertől simán elmúlna.

A túl vastag sminktől csak rosszabbodna.

2011. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm elsö :) pont a te kedves válaszod hiányzik nekem ;)

2.! Járok kozmetikushoz, pattanásom már nincs is nagyon, de a foltjaimra mindig csak annyit mond, hogy ne kaparjam, és sajnos alapozó nélkül ki se megyek az utcára. ha itthon vagyok azonnal lemosom, de arról senki nem fog tudni lebeszélni, hogy alapozó nélkül.. :( sajnos. Tudom, hogy az lenne a legjobb, de nem megy.

Mélyhámlasztás nem tenne jót? Vagy nem túl hatásos? Esetleg lézeres kezelés?

2011. ápr. 26. 11:35
 4/11 anonim válasza:

Bórgyógyásszal nem beszéltél még?

Mert lehet hg ő tudna segíteni...

2011. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek a pattanások nyomai.Kozmetikus szépen el tudja tüntetni,bár nem látom mennyire is mély a sérülés.Mindenesetre a teafás maszkok,agyagosak sokat segítenek!Kamillafőzet is nyugtatja és segíti a gyógyulást.
2011. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt:),bocsánat.Mikrodermabrázió tökéletesen helyrehozza.
2011. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!Mi az a mikroder...?:O

Egyébként nem mélyek, felületi, mélyedés nincs, szóval nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne eltávolítani, néha még a neogranormon is segít rajta.. nem is régiek... tisztitom az arcom, börradírt is használok, de azért ezeken nem segit. Mondjuk bőrgyógyásznál még nem a foltokkal nem voltam, csak 2-3 éve a pattanásokkal.

2011. ápr. 26. 21:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem Google-n... szóval mélyhámlasztás.:O tuti tuti? :O
2011. ápr. 26. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez tuti:)!Ha nem mélyek pár kezelés és eltüntethetőek!Én nem láttam olyan vészesnek azért.Szép lesz.
2011. ápr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! és igen, annyira nem vészesek, nem mélyek, nem régiek..

akkor megnézem google-n hogy hol csinálnak ilyet és mennyiért :) Mégegyszer nagyon szépen köszönöm! :)

2011. ápr. 27. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!