Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót, arcradírt...

Milyen arctisztítót, arcradírt használjak?

Figyelt kérdés
Már rengeteg márkát(Garnier, Clean&Clear, Nivea, Avon...) kipróbáltam. Nemrég voltam kozmetikusnál, most szép tiszta az arcom, de szeretnék valami természetesebb dolgot hazsnálni. Tudnátok ötletet adni (saját tapasztalat alapján), hogy milyen arctisztítót, arcradírt használjak, ami természetes anyagokból készült és nektek már bevált? Az is érdekelne, hogy hol lehet ezeket megkapni!
2011. ápr. 26. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Bőrtípusod?


Egyébként bioboltokban mindig találsz minden bőrtípusra olcsó, hatásos, természetes készítményeket. Ha pesti vagy, ajánlom a Herbaházat a Stadionoknál.

2011. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! Sajnos nem pesti vagyok, de itt is van biobolt. :)

Vegyes a bőrtípusom, vagyis elég mitesszeres volt eddig, most szép tiszta, de a korábbi arctisztítók nekem nem nagyon segítettek, azért szeretnék váltani.

2011. ápr. 26. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
A búzadara tökéletes arcradírnak.Nem sérti a bőrfelületet.
2011. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod h mindenáron 2-3 száz forintos dolog legyen, akkor Ilcsi! Nem a legdrágább de nem is a legolcsóbb
2011. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam már az Ilcsi termékekről, de azokat hol lehet megkapni? Úgy tudom, hogy csak kozmetikusok vásárolhatják!
2011. ápr. 26. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen kozmetikusnál ott az a probléma h ahány üzlet annyi ára van. Vagy vatera. Ha komolyabban érdekel írj privit én is vaterázok amúgy.
2011. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A búzadarát milyen formában ajánlod arcradírnak? Be kell áztatni valamibe, vagy hogy tegyem az arcomra? Köszi!
2011. ápr. 26. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem élesztővel és vizzel keverd össze pakolássűrűségűre, de konkrét recepted nem tudok.
2011. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tejfölbe keverd,hogy a búzadara több legyen.A tejföl csak vivőanyag.
2011. ápr. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tudom ,hogy már régi a kérdés de ha valamit kipróbáltál és elfogytak szerintem az YVES ROCHER arctisztíóit próbáld ki nekem bevált :)
2014. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!