Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik árnyalat tetszik...

Melyik árnyalat tetszik jobban? (LINK)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Befogná valamelyik a festett barna hajamat

És mik a tapasztalatok ezzel a festékkel Gondolok itt arra hogy mennyire tartós, fényes...

16L


2011. ápr. 26. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

az első jobb.

Hát ha most a választott színnél világosabb a hajad, akkor befogná. De ha sötétebb, akkor nem biztos, mert festék festéket nem világosít.

2011. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első :)
2011. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát sötétebbde hasonló mint az első sóval kicsit vöröes:\Köszönöm a gyors választ:)

Azt hiszem azért megpróbálom. Jöhetnek még válaszok;)

2011. ápr. 26. 11:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj és még egy kérdés:) Elég lenne egy doboz hátközépig föléig érő viszonylag dús hajra?
2011. ápr. 26. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem tőled lenne egy kérdésem kérdező. Mitől lesz olyan hosszú a haj? egyébként szerintem nem
2012. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 doboz kell, mondjuk nekem a derekam aljáig ér, és tényleg iszonyatosan, már zavaróan dús. Én a helyedben megvennék hármat, kettő tuti rámegy, egy pedig lehet, hogy félig elfogyna, vagy megmaradna, de az legközelebb jó lesz.
2012. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, látom, régi már a kérdés, csak megzavart a mai válasz.
2012. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!