Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kerek archoz illik az elöl...

Kerek archoz illik az elöl hosszú, hátul rövid frizura?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmire gondolok. És egy ilyen frizura nem néz ki rosszul, ha a hajam nem szögegyenes? Vasalom, de mindig össze-vissza áll.

Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2011. ápr. 22. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
az egyik osztálytársam teltebb és határozottan kerek a feje.Most gyönyörű,nyíl egyenes,hosszú haja van,de nem meri ilyenre levágatni,mert kiemeli a fejét és a hosszú haj meg vékonyítja.Szóval szerintem nem áll jól a kerek fejűeknek.Viszont az ilyen hosszúkás / csúcsos állúaknak igen.Ja és szerintem nem állna jól göndörebb hajjal,mert direkt úgy van beállítva,hogy egyenes és behajlik a nyakunkhoz picit.De nem akarlak róla lebeszélni:D Ezeket hallottam:|
2011. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok teltebb, sőt...:D Csak kerek az arcformám. Szerintem az nem ugyanaz. És a hajam sem göndör, csak nem ilyen rendezett, nem áll minden szál úgy, ahogy kellene. Nem tudom, ez így érthető-e.:D


Kerek arcforma (az enyém is ilyen):


[link]

2011. ápr. 22. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kerek az arcom és ilyen hajam volt. És mindenki dicsért hogy milyen jó a hajam és milyen jól áll.
2011. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerek az arcom, de szerintem nekem ez nagyon nem állna jól.
2011. ápr. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen,nekem is ilyen van,és jól áll!
2014. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!