Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ilyesmi dús...

Hogyan tudnék ilyesmi dús hajat elérni?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon tetszik ez a frizura, de nekem mindig lelapul, hiába tupírozom, pedig lépcsőzetesre van levágva...valami tipp esetleg? :)


2011. ápr. 22. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hajlakk
2011. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem is kéne...

nagyon tetszik az a haj :)

sajnos nekem is lelapul mindig mert elég kevés hajam van és egyenes :S

2011. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

teszek rá hajhabot, lehajtott fejjel szárítom, és utána tupír és lakk, mégsem áll meg...

A diffúzoros hajszárítók csak a haj göndörségét befolyásolják?

2011. ápr. 22. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig én is a lehajtott fejjel szárítás, tupír, lakk kombinációt ajánlottam volna. és alulról fújd rá a lakkot is!
2011. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy megfelelő hajlakk, jó szárítási módszer, és jó tupírfésű kérdése az egész.:) Én minden nap tupírozom, és már eléggé belejöttem, így tudom hogy csináljam, hogy ne lapuljon le. Próbáld minél lejjebb, a hajtőnél tupírozni, majd lakk. Nem nehéz!:) De azért lányok, vegyétek figyelembe, hogy a képen látható hölgy haját szélgép fújja..:)
2011. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! :) Csak nekem olyan hülye fejem és hajam van, hogy teljesen lekonyul a tetején...képtelen megállni olyan magasan... :S

Kb 2 órája mostam hajat és mindent bevetettem, hogy dús legyen. Elmentem boltba és mire hazaértem platty. Annyi a dús hatásnak. Úgy látszik erre születni kell. :)

2011. ápr. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!