Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hogy a borotválkozás...

Lehet hogy a borotválkozás eltávolítja a mitesszereket?

Figyelt kérdés

Szinte mindig volt pati a szám fölött és az államon, de mióta áthúzom heti 2-3x azóta szinte egy sincs max havi 1-2, előtte meg napi 1-2 volt.

Szóval nem nagyon tudok másra gondolni mert az a rész látványosan letisztult de az arcom többi részén most is van.

És nem kezdtem le semmi kezelést se semmit mostanában, azt se mondanám hogy már teljesen kinőttem a pubertásból.


Ha ez így igaz akkor szerintetek lehet megoldás, hogy úgymond "le borotválom az arcomat"? (elektromos borotvát használok)


Előre is köszi!


2011. ápr. 21. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
khöm.. attól függ, fiú vagy vagy lány?
2011. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fiú, gondoltam ez alap :D
2011. ápr. 21. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Most a miteszereid vagy a pattanásaid tűntek el?
2011. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Annyi a lényeg hogy még nincs normális borostám, csak bajusz meg az államon szoktam borotválkozni.

És arról a két területről elmúltak a pattanások (1 hónap alatt csak 1-2 jött ki ott, szóval nyilván a mitesszerek is elmúltak (én nem látok egyet se))

Viszont a két arcomon pl változatlan.

És nem használok semmi gyógyszert vagy készítményt rá, ezért furcsállom. :)

2011. ápr. 21. 22:36
 5/7 KozmetikusAnita válasza:
A borotvával az elhalt, elszarusodott felszíni hámrétegtől is megszabadítod a bőröd, így a faggyúmirigyek szabadon tudnak ürülni. Valószínűleg ez lehetett a probléma korábban nálad.
2011. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Plusz az aftershave elég rendesen fertőtleníti a bőröd és összehúzza a pórusaid.
2011. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is még egy arcszeszre gondoltam utána.

Mindenesetre kipróbálom.

Köszi mindenkinek!

2011. ápr. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!