Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festék fogná be a...

Milyen festék fogná be a hajam? Syoss hajfestékről vélemény?

Figyelt kérdés

Mellékelem fotón a jelenlegi hajszínem. Kb. ilyen, bár a kép kicsit csalhat nyilván. Sötétszőkére szeretném festeni. Melyik festék világosítaná ki annyira, hogy sötétszőke legyen? Láttam különböző direkt világosító termékeket, de platinaszőkét nem szeretnék, sem vöröses-sárgás színt. Valami természetesebb, kevésbé élénk szint szeretnék. Néztem a Syoss 6-8 sötétszőkéjét. Befogná szerintetek? Megköszönném, ha valaki írna tapasztalatot. Valamint a 9-5 jeges gyöngyszőkéje ugyebár alapból hamvas, tehát nem vöröses beütésű. Vajon meglátszana valami ezen az alapszínen vagy be sem fogná? Netán túlzottan világos színt eredményezne? Azért írok ide, mert hátha van valakinek tapasztalata, ugyanis a dobozok hátulján levő színskálában már nem teljesen bízom. Más márka is érdekel, ezeket csak példának írtam. Aki tud, legyen szíves segítsen! Köszönöm.


[link]


2011. ápr. 21. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetes a hajszíned? Ha igen akkor nyugodtan mehet rá akármelyik szín ami megtetszik (de inkább szőke, ne világosbarna, mert az sokszor sötétedik)

Ha viszont festett a hajad akkor is tehet ugyanezt, de nem biztos hogy szép eredmény lesz és eléggé világos (valószínűleg vöröses vagy sárgás)

Akármelyik is NATÚR színt válassz vagy hamvasat (.0 vagy 0.1 -re végződnek)

Syoss szőkét nem próbáltam még, de anyumnak a sötétbarnájával festem, tartós és szép fénye van. Viszont amit bátran tudok ajánlani az a Schwarzkopf Brillance :)

2011. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Hasznosnak találom! Megvettem a Syoss-t, mert most akciós. Igazából világosított. Az lenne még a kérdésem, hogy ezek után mondjuk úgy egy hónap múlva kenhertek rá egy picit világosabbat? Be fogja ezt? Végülis most világosabb lett.
2011. ápr. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!