Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát ajánlatok...

Milyen frizurát ajánlatok nagy fejhez+kerek archoz (fiúnak)?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy kell elképzelni a fejem méretét mint a modern Alíz csodaországban feldolgozásban a királynőnek :D De azért kicsit nagy a fejem a testemhez képest. És kerek arcom van, nem túl kifejező állal, nagy szemem és normális alakú, kicsit nagy orrom. Szakállam is van, ami az egyik pajeszomtól fut vékony vonalban az arccsontom és állam vonalát követve a másik pajeszomig (ezzel próbálom "élesebbé" tenni az arcom). Szóval úgy gondoltam, hogy csupán néhány milliméteresre nyíratom a hajam, hogy ne tűnjön olyan nagynak a fejem :D illetve a homlokomtól egészen a tarkómig néhány milliméterrel nagyobb (kicsit ilyen mohawk stílusban, de persze nem lenne olyan nagy a különbség az alja és a teteje között), hogy ezzel se tűnjön olyan kereknek a fejem. Köszi a válaszokat :)


ui: 22 éves fiú vagyok

uui: nem rakok fel képet :D


2011. ápr. 19. 21:26
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ezek a hajtípusok minden pasinak jól állnak:

[link]

[link]

20/L

2011. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
[link] ?! :D
2011. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!