Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék vele csinálni?...

Mit tudnék vele csinálni? Nagyon idegesít : @ és már mások is mondták, hogy gáz.

Figyelt kérdés
15/L vagyok.A hátam a hasam a mellem között és a fenekemen szőrös vagyok. :S Látszik. Ma is beszólt egy fiú,hogy de szőrös a hátad:O nem tudtam mit mondani.Meg kérdezték,hogy borotválkozol ? (a bajuszomra értették,de amúgy nem nem borotválkozom hanem kozmetikus gyantázza és az is hamar kinő :( ) tiszta rosszul esnek ezek.Mit tudnék tenni?A Karomat ígyis borotválom és ez szerintem elég nagy baj.
2011. ápr. 19. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikussal gyantáztass ahol csak lehet! Idővel ritkulni fog a szőr! DE NE BOROTVÁLD, mert attól csak még erősebb lesz a szőr, és sokkal csúnyább, ha már nincs más megoldás, a karodon a szőrt szőkítsd ki! Nekem is szőrös a karom...:S :( 15L
2011. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyantáztasd magad ahol csak lehet. Néha én is borotválom a kezem, de akkor már másnapra érzem, hogy szúr. Gyantázni kell akkor egy hétig jó lesz. 24/L
2011. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se borotválj, sehol se!!! (azért, mert attól elvileg erősödik a szőr - van aki szerint igen, van aki szerint nem. A lényeg, hogy attól jobban fog látszani a szőr) Főleg karon ne. Inkább epilálj, vagy gyantázz. Majdnem egy hétig sima maradsz, és idővel ritkulnak a szőrszálak. Amíg meg látszik a hasadon/hátadon/derekadon a szőr, próbálj olyan ruhákat hordani amiknél nem lógnak ki ezek a részek. Az ilyenekkel meg próbálj meg nem foglalkozni!


15/L

2011. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy 31 éves nő vagyok. Tinikoromban nekem is hasonló problémám volt. Tulajdonképp nekem nem volt jó a hormonháztartásom. Több volt bennem a tesztoszteron. Beszéld meg ezt édesanyáddal, hogy csináltassatok egy hormonképet. Nem tudom, ilyen fiatalon adnak-e rá gyógyszert, de nekem a fogamzásgátló segített. Ma már 2 gyermekem van és a szülések óta a terhességek miatt helyrebillentem hormonálisan. Már alig vannak rajtam pihék. :) Fel a fejjel, megoldható a probléma, de a borotvát kerüld el!!!
2011. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hormonbaj, előfordul, hogy elmúlik, de lehet hogy nem, kérj beutalót endokrinológushoz. Ott megmondják, mit lehet tenni. Addig meg marad a gyanta, a bajuszt otthon csipesszel te is megoldhatod két kozmetikus között, mert az elég csúnya és ciki egy lányon. A többi nem olyan látható, és annyira nem ritka, nyugi.
2011. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!