Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen póthajat vegyek?...

Milyen póthajat vegyek? (további kérdések lent)

Figyelt kérdés
kn olyan vállalattig érő sötétbarna hajam van és szeretnék derékig érő hajat :D milyen póthajat ajánlotok ?? és szerintetek,hogy csináltassam meg??és kb mennyi pénz lenne? hőilleszéses varratás vagy mi? köszi elöre is a srgitséget
2011. ápr. 18. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A teveszőrből készült a legjobb, de abból csak 5-10 centisek vannak, és olyan fél évig tart, ráadásul még olcsó is, csak nehéz szerezni. A többi meg semmit se ér...
2011. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

csak európai hajat vegyél, az nem gubancolódik, és jobb minőségű.nekem volt mindkettőből és látványosan szebb az európai. a másik, hogy én nem javaslom a ragasztást, mivel az ha leesik,akkor nem tudod megcsinálni, és tincsekben potyoghat a haj.a varrásos nekem kényelmes volt, és csak 4 havonta mentem újravarratni.a varrást nekem 2500ért csinálják soronként,ugyhogy az nem drága a haj ára meg hosszonként változik.én a 40cmes hajat vettem 40 ezerért.

szerintem mindenképen megéri a dolog,egyáltalán nem bánom,sőt ha megnő a saját hajad derékig, akkor is sokkal dúsabb lesz tőle.nekem már hosszabb az eredeti hajam,de még mindig hordom,mert szép dús így.sok sikert hozzá és ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

Üdv

2011. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!