Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kinyomok egy érett pattanás...

Ha kinyomok egy érett pattanást, akkor az el fog múlni, vagy megmarad a helye? **

Figyelt kérdés
Rengeteg mindenkit megkérdeztem, egyesek azt mondják, hogy az érett pattanásokat ki kell nyomni, mások pedig, hogy semmiképp se nyomkodjam őket. Vélemények?
2011. ápr. 17. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon "rossz minőségű" a bőröd, ne nyomd ki, de szerintem semmi probléma nem lesz:)

Én mindig kinyomkodom, nagyon sok szokott lenni, semmi heg nincs az arcomon.

2011. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják, h barázdás lesz az arcod, de ha nagy akkor egyszer-egyszer ki lehet nyomni, de ha sűrűn nyomod akkor megmaradhat a nyoma. Nekem hála istennek jó a bőröm.
2011. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ki szoktam nyomni. Pár napig piros, de 1 hét múlva nem látszik semmi.


A higiéniára viszont figyelj. Moss kezet alaposan és vegyél egy tiszta zsepit az ujjad közé, ne a körmöddel nyomd ki és nem kell teljes erőből csinálni.

2011. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig meglátszik, aztán a nagy részének nyoma sem lesz. Sajnos nekem azonban párnak a hege ott maradt, így most már igyekszem minél kevesebbet nyomkodni.
2011. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!