Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthol készíthető frizura?

Itthol készíthető frizura?

Figyelt kérdés
válig érő sötétbarna hajam van és szeretnék valami egyszerű amit ithol is eltudok készíteni frizurát.eddig mindig simán össze volt fogva hátul de szeretnék valami újat.linkek is jöhetnek.
2011. ápr. 14. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A frizurák pontos leírását megtalálod a nyelvtankönyvben. Még jó hogy nem gondoltál rá, mert a címe megtévesztő tud lenni.
2011. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek nem értem a válaszát :) Mindegy, a youtube-on van egy csomó, goggle-be írd be hogy frizurák készítése.
2011. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
elsőnek:lehet hogy te félre értetted.abban az esetben nem nekem kéne a nyelvtant tanulmányozni hanem neked.vagy ha nem tudod a jelentését akkor a gépezés helyett sétálj el egy könyvtárba és lapozgasd a könyveket.hidd el a hülye beszolásaidér ott senkit nem fogsz zavarni. Amugy köszi a válaszokat.
2011. ápr. 14. 13:54
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, elég gyakran tanulmányozom a nyelvtankönyvet. Én legalább tudok helyesen írni. ;)
2011. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
0%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem hallgatunk arra a bizonyos piros vonalra? :) nem hiába húzza alá a helyesírási hibától hemzsegő szavakat :) hm? xD
2011. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha ennyire okosak vagytok miért nem mentek tanárnak!!!!!!!!!!! nem ez volt a kérdés.birom az ilyen tanult embereket akik azt szólják meg hogy ki hogy ír. de ugy látszik te meg olvasni nem tudsz.
2011. ápr. 14. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem a nyelvtankönyesdit, mindegy, beszélgethetünk az ózonlyukról is, kb. annyira lenne hasznos és értelmes ennél a kérdésnél, mint az első által felvetett "téma".

Ha esetleg az itthol/ithol szót kritizálná a kedves tanárnő/tanár úr, közlöm, hogy bizonyos vidéki településeken ezek az itthon szavak megfelelői adott településen. Mondjuk ha nem tudtad, neked ajánlom szíívből és melegen a néprajz tankönyvet.



2.

2011. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Éppenséggel nem az 'itthol' szóval volt bajom, de teljesen mindegy is. (:
2011. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
De a többi akár gépelési hiba is lehetett, miért kell ennyire kicsinyesnek lenni, könyörgöm! Kérdez valaki valamit, erre vannak akik képesek csak azért megnyitni a kérdést és beírni, mert kimaradt egy betű vagy egy szóköz és ezt nem tudják szó nélkül hagyni. Hihetetlen :)
2011. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom senki nem válaszol érdemeben, de majd én:

Itt van sok-sok videó, sokféle frizuráról: http://www.youtube.com/user/Foxylocksextensions

Ha nem tudsz angolul az sem baj, mert folyamatosan mutatja, hogy mit kell csinálni a frizura elkészítése közben.

Esetleg ha beírod a youtube keresőjébe, hogy hair tutorial, akkor kiad egy csomó találatot. Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!