Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Clean & Clear Shine Control...

Clean & Clear Shine Control tonikról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Vettem, reménykedve hogy tényleg matt lesz tőle a bőröm, mert hogy ez van ráírva, ez lenne a lényege. Ennek ellenére még jobban fénylik tőle, és még büdös is. Más aki használja mit gondol erről?? Esetleg ajánlanátok mattító hatású hasonló árú tonikot, arctisztítót, akármit?
2011. ápr. 13. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!!nekem clean & clear shine control arcradírom van, nekem nagyon bevált, gyümis illatú, tele van szemcsékkel, így tisztítja is az arcom és utána tényleg sokkal mattabb a bőröm..csak ajánlani tudom :D
2011. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja igen, arcradírom is van ilyenből, tényleg jó, de semmivel nem jobb mint bármelyik másik arcradír.
2011. ápr. 13. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
A toniktól nem lesz matt a bőröd. Legfeljebb szalicilsavat és cinket tartalmaz, ami kicsit szabályozza a zsírosságát a bőrödnek. Nekem amúgy a vichy problémás bőrre való arckrémjétől teljesen matt lett a bőröm (nem tudom mi volt a neve, de talán valami zöld felirat volt rajta és a krémnek is vagy fehér vagy enyhe világoszöld színe volt). Nekem mondjuk az kicsit túlságosan szárította, de az tény, hogy mattnak matt volt, ha a te bőröd nagyon zsíros, akkor neked lehet jó lesz. Mondjuk nem olcsó..
2011. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Clean&Clear semmit sem ér, nekem is volt, nem használt semmit.Aztán amikor múltkor a dm-ben voltam, ráakadtam a Baleának az arcápolási termékeire, gondoltam egy próbát megér.Be is vált, még az én brutálisan zsíros bőröm is matt marad tőle egész nap.Nagyon jó és nem is drága, szerintem nagyon megéri:)

[link]

2011. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én bőröm még talán fényesebb is lesz tőle! :(
2011. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!