Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így JÓL csinálom vagy változta...

Így JÓL csinálom vagy változtatni kéne rajta?

Figyelt kérdés

Reggel és este lemosom az arcomat egy smink és arclemosóval. Ezután pedig hidratáló krémmel bekenem. Külön az arcot és a szemkörnyéket. Kihagytam valami mozzanatot a napi bőrápolásból?

Ez mellett sok vizet iszok, mozgok és vitaminokat szedek.


A korai ráncokat és kiszáradást szeretném megőrizni.


22 L


2011. ápr. 10. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó, de ne felejtsd el kéthavonta a kozmetikust is meglátogatni! :)
2011. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én megmondom őszintén csajok, hogy letettem a sok kenceficét...ahogy több és több krémet és egyebet kentem az arcomra, egyre inkább rondább volt...én igy csinálom már:

- lehetőleg a legkevesebb alapozot használom...nyáron nem is szeretnék alapozót használni, ha már barna a böröm...

- arcradirt letettem, ehelyett olviaolaj és cukor keverékével dörzsizem az arcom:)

- sminket ugy mosom le, hogy egy puha fogkefével és sima tusfürdővel átdörzsölöm az arcom, soha életbe nem volt ilyen tiszta az arcom, pedig nagyon tágak a pórusaim...

- egyedüli krémként a nivea börhidratálot használom, mert iszonyatosan száraz a böröm, de igykeszem ezt is helyettesiteni valami totál természetes dologgal...

- ja, este-reggel sima hideg vizzel arcot mosni:)

- és persze sok vizt

és sokkal de sokkal szebb az arcom...el se hittem...plusz nem kell ennyi kencére csomo pénzt kidobni...

22L

2011. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!