Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid haj (nyakig érő) csak...

Rövid haj (nyakig érő) csak vékony arcú lányoknak áll jól/ajánlatos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem kerek fejem van és mindenki azt mondja, hogy jobban állna ez a victoria bechkam/rihanna féle frizura, de nem merem levágatni :D szóval szerintem kerek arcúaknak is jól áll, főleg mert oldalt hosszabb, mint hátul és az nyújtja a vonásokat :)
2011. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
végül is ha azt nézed Rihanna arca is kerek inkább mint ovális, úgyh szerintem próbáld ki, bár akkor azt már vissza nem csinálhatod... [link]
2011. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Állj a tükör elé és egy rúzzsal rajzold körbe az arcod, kiderül milyen arcod van.

KEREK ARC: Nyakig, fülig érő tépett frizura jó választás. Ha egy kicsit még hosszabb, látszólag akkor is kevésbé kerek az arc. Egyenes haj ajánlott. Ha rövid, akkor legyen nagyon rövid! Fülig érő nagy hullám előnytelen. Középen elválasztás kerülendő.

HOSSZÚKÁS ARC: Állig, nyakig érő frizura ajánlott. Túl hosszú haj még jobban nyújtja, keskenyebbé teszi az arcot. A homloknál egyenes, egyenletes haj, frufru jó választás.

SZÖGLETES ARC: Puha, non-geometrikus stílus, nagy hullámok a legjobbak. Túlságosan beállított frizura még merevebbé teszi az arcot.

SZÍV ALAKU ARC: Félhosszú bubi frizura az előnyös, hosszú frufru ajánlott. Középen elválasztás kerülendő, oldalválaszték jól áll. Remélem tudtam segíteni! Szia

2011. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!