Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajat zsíros...

A ricinus olajat zsíros fejbőrre kell kenni vagy a frissen mosottra és utána még egyszer lemosni?

Figyelt kérdés
És azt miből lehet tudni hogy nálam használni fog-e a hajnövesztő hatása? ( Ha pl. már az első használat után fényesebb lett az azt jelenti? )
2011. ápr. 9. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Mindegy mikor viszed fel a hajadra, de száraz hajra kell nem nedvesre. Célszerű pl. hajmosás előtti este felvinni, befóliázni, sapkát rá, reggel pedig hajat mosni, de legalább 2x samponozd át, nehogy olajos maradjon. A hatása 1 használat után még nem érződik, nekem heti 2 használattal olyan 3 hét után látványosan kevesebb töredezett hajvégem volt már és jócskán nőtt is:)
2011. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alkalmazni én is úgy szoktam, ahogy az első válaszoló leírta, nekem egy hónap alatt 5 centit nőtt a hajam, ezt onnan tudom, hogy amikor elkezdtem használni, akkor befestettem a hajam, utána lemértem a lenövést. Ja, és nincs eltöredezve a hajam, és sokkal szebb, mint előtte.
2011. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!