Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyakran kaparom az arcom és...

Gyakran kaparom az arcom és csinálok sebeket magamon. Ismertek e olyan szert, készitményt ami a keletkezett sebeket gyorsan gyógyitaná? És a foltokat is gyorsan mulasztja?

Figyelt kérdés

Már próbáltam hámositó krémeket, Neogranormont és Cicaplast-ot(LaRoche) de semmi sen nagyon tünteti el a keletkezett barnás foltokat.Nagyon zavar hogy hónapokig foltos a bőröm és igy állandóan alapozót kell használnom.

Használok arctonikot is, alaposan tisztitom a bőröm. Illetve ápolom nappali, éjszakai krémet is.


2009. márc. 1. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lehet hogy száraz a bőröd??Esetleg fényérzékenység?Ekcéma..?

Nekem 1.5 éven át folyamatosan rákvörös volt az arcom, égett,húzódott, vakartam állandóan...

Aztán elmentem bőrgyógyászhoz. Hidd el megéri.. nem fog gyógyszert rádtukmálni,csak ha már muszáj... nekem sajnos az,de előtte 2x csak krémeket írt ki.Ezek főleg gyógyszertári kevert kenőcsök,nem drágák,sőt...de jobb mint bármilyen agyonbreklámozott vacak. Sőt, én már boltit magamra se kenek...többet árt némelyik mint használ. Lehet eleinte csak időszakosan oldják meg a problémádat,de amint kideül a pontos ok, és annak megfelelően kezelik, megszűnik. De NE VAKARD! mert később maradandó maradhat a helye...tudom h nehéz megálni..hehh,én ne tudnám:D kend be valami jó kis vízalapú krémmel vastagon, valőszínűleg vízhiányos a bőröd, a vakarásból ítélve.

Remélem segítettem! Ha valami kérdésed van szólj:)

2009. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

nagyon köszönöm a válaszod. Olyan vegyes, t-vonalban csillogó de amúgy nagyon érzékeny a bőröm. Inkább akkor piszkálom az arcom, ha ideges vagyok és a keletkezett következményeket, sebeket heteken át gyógyitom. Azért is irtam a kérdést, mert valami olyan szert keresek ami a foltokat egyszerűen elhalványitja, elmulasztja, mert csunyák és jó láthatóak sokáig.Hát ez a gondom végülis már jó ideje.

2009. márc. 2. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mondom,bőrgyógy:) sokan tudnak ajánani krémeket, még akár lehet tudnék én is,de nem fogok, mert sokszor az ilyennel többet árt az ember mint használ. :)
2009. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!