Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen terméket használjak a...

Milyen terméket használjak a hajamra, hogy a hajvasaló ne roncsolja? Nektek mi vállt be?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Ne vasald annyit.

Aztán különböző hajpakolások vannak, azok segítenek rajta.

2009. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne.

Sokan jönnek azzal, hogy ne vasald akkor.

De nem jókedvemből vasalom én sem, elhihetitek, de ahogy áll a hajam...Nem szépen hullámos, össze vissza áll, mivel fazonra lett ritkítva,ezért muszáj átvasalnom.Pedig nem volt sosem ilyen egyenletlen,mindig egyenes volt, ha tudtam volna hogy ez lesz vágatás után nem vágatom ilyen fazonra.Szerintem sokan vannak így, akiknek azért van szükségük vasalóra, mert se nem egyenes a hajuk, se nem hullámos, és úgy van vágva, hogy így nem áll jól.

2009. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
got 2 be hajspray, csak ráfújom vasalás előtt a hajamra és nem roncsolja a hajvasalás :D
2009. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem pont olyan, se nem egyenes, se nem hullámos, csak simán szarul áll:(

Én most vettem olyan "krémet", ami kiegyenesíti a hajat és nem kell vasaló. Próbáld ki, nekem bevált.Sunsilk,határozottan egyenes. Csak ennyi van ráírva:S

Lila a színe és egy kicsit tukacs a formája XD

2009. márc. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olíva olajjal kend be a hajvasaló fém részét vasalás előtt. A got2be hajegyenesítő nekem is bevált. És a GlissKurnak van pumpás terméke, amit száraz és nedves hajra is fújhatsz, nem kell kiöblíteni, az is ápolja. És persze minden hajmosáskor hajpakolás. Reggelente vitaminokat szedek. És ha sokat iszom (vizet!), akkor a bőröm se száraz, a hajam se. Tényleg hat!
2009. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!