Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nőhet meg...

Mennyi idő alatt nőhet meg olyan hosszúságúra a hajam, mint szeretném, és milyen vitaminokkal/ hogyan lehet meggyorsítani a hajnövekedést?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban vágattam ilyen rövidre a hajamat : [link]



Most körülbelül, már majdnem egy év elteltével vállig megnőtt a hajam, így most hasonló, mint Selenáé a második ábrán ( csak az én hajam még pár centivel rövidebb): [link]



Szóval mennyi ideig kell növesztenem a hajamat, hogy olyan hosszú legyen, mint a Selenás képen az első ábra, ill. milyen hajnövesztő tippeket tudtok?


2011. ápr. 8. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
hát sztem neki 15-20 cm-el hosszabb a haja.így neked min kell 1 év mire olyan hosszú lesz a hajad.
2011. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kicsit fel lehet gyorsítani a különféle hajszeszekkel. Drogériákban kapható mindenféle. Nekem más módszer is bevált. A haj a savas közegben gyorsabban nő, így olyan sampont célszerű választani. Bár ez nem a reklám helye de köztudottan a Fructies gyümölcssavas, így kezdetnek megteszi. Régi, nagyanyáink módszere volt, hogy az utolsó öblítővízbe tettek egy kis ecetet. Ezt akkoriban arra használták, hogy fényesítse a hajat, de mivel az ecet is savas ezért... a növekedésre is jó lehet :) De ez persze egyénfüggő.
2011. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én asszem azt hallottam h ha hajmosásnál hideg, aztán meleg (vagy fordítva xd) vízzel öblíted a hajadat, akkor a hajhagyymáid felfrissülnek, és gyorsabban nő majd a hajad... :)
2011. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!