Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig tart? Milyen lesz?...

Meddig tart? Milyen lesz? (minden válasz jöhet ;) )

Figyelt kérdés

Ha hennával befestem a hajam,az meddig tart???Rendesen befogja??Mert nekem 2 hónapi elég lenne ha benne van,sőt akár egy hétig is elég,csak legyen már fekete a hajam:)


Köszi előre is a válaszokat!


2011. ápr. 7. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát hamar kikopik látszólag, de mielőtt rendes festéket kennél rá, várd meg, hogy lenőjön...
2011. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék rá rendes festéket kenni:)

De csak nyáron lehetne a hajam fekete,mivel a nyár olyan bulizós meg minden:)

Gondoltam,hátha...:)

Köszi a választ,várok még )

2011. ápr. 7. 16:06
 3/8 szamóca. ***** válasza:

nem lesz hennától fekete.

mindig lesz vöröses árnyalata, mert a henna csak szinez. egéybként hajtól függ, és nyárra nem ajánlott mert ereszti a színét, és majd a strandon húzod magadután a vízben a csíkot:D

2011. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ú köszi,akkor sajnos nem lesz fekete hajam:(

Köszi hogy segítettetek:)

2011. ápr. 7. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát a strand miatt tényleg nem a legjobb amúgy... :S

De próbálj ki kimosható színezőt. Meg vannak ilyen egymosással kijövő habok, az is jó alternatíva. De a fekete nem épp egy bulis szín és a nap is szívja rendesen nyáron. :D

2011. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hennával csak vörösre lehet festeni. Egy idő után megfakul, de ki sosem jön. Ráadásul ráfesteni sem lehet bolti festékkel, előbb az egészet le kell növeszteni.
2011. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamóca. ***** válasza:
nem tudom én ráfestettem és befogta, semmi baja... de tényleg sokan mondják hogy nem lehet ráfesteni, úgyhogy nem híresztelem hogy dehogynem nehogy átvágjak valakit :)
2011. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,én azt hittem tartósabb...

Az egyszer moshatósakat már használtam,egy karton is kevés lenne mindből hogy befogja rendesen a hajam...:)


Köszönöm még egyszer a válaszaitokat,nagyon rendesek vagytok!

2011. ápr. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!