Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok a SEACRET...

Mik a tapasztalatok a SEACRET nevű kozmetikumokról?

Figyelt kérdés
Jó/rossz vagy akármi más....
2011. ápr. 7. 14:50
 1/3 ofanita válasza:

Szia!

Jó régi kérdés, de ha neked már nem is, másnak még lehet, hogy ér valamit a válaszom.

Tehát:

kb. 2 hónapja tukmálták rám a WestEnd-ben. Iszonyat drága, de nagyon sokat engedett az árból a végén.

Én vettem pár dolgot. A legjobb a szemgél! Az egyszerűen lenyűgöző. Teljesen eltüntette a ráncaimat! A számra is azt kenem, s teljesen visszaadta a kontúrját! Jó a testápolójuk is, de ami még nekem bejött, az az arctisztítójuk. Alkudni kell velük! :-)

Remélem, valakinek tudtam segíteni!

2011. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod!

Azóta már én is vettem tőlük tényleg jónak bizonyült :)

2011. jún. 20. 14:07
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Én eléggé kritikus vagyok és nagyon "bio". Nagyon jó ez a termékcsalád, természetes alapanyagok, és rendkívüli hatás! Engem pasi hosstessek kaptak el, ami különös volt, de éppen ezért tetszett ez a fajta marketing. A tükör előtt bizonyosodhattam meg a ránctalanító gél elképesztő hatásáról.. Az egy csoda! De az iszapos pakolás is, gyönyörűvé varázsolta a bőrömet. Tág pórusaimra javasolták, rámkenték és bevált. Nagyon drága de alkudni kötelező (nem hiába, arab gyártó :)). És azt állítják 1 évre elegendő a kiszerelés. Szóval hajrá!
2013. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!