Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárító és vasaló nélkül...

Hajszárító és vasaló nélkül hogyan tudom formázni a hajam?

Figyelt kérdés
Mivel elég töredezett a hajam,eldöntöttem hogy a mai hajmosás után nem szárítom meg,így viszont úgy fog állni mint a szénakazal,mivel a vége szét van égetve.Milyen házi pakolást ajánlotok, amit meg tudnék csinálni?Nem ilyen avokádófélére gondoltam, hanem amit alapból megtalálok a konyhában, pl almaecet.
2011. ápr. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát pl. nagy hajcsavarókkal csavard be a hajad, és hagyd úgy míg meg nem szárad. Amúgy vágasd le a végét, mert mégjobban elfog töredezni, és egyre rövidebb hajad lesz. Hajszárítót meg lehet hidegre állítani, igaz sokáig tart míg megszárad, de legalább nem forró levegőt fúj, és nem bántja a hajat.
2011. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most volt levágatva a vége, két hónap múlva tervezem a következő vágatást.végül csak beszárítottam, de alacsony hőfokon.igaz több mint fél óra volt, és majd leszakadt a karom mire végeztem, de hátha megéri;)
2011. ápr. 6. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen az jó ha alacsony hőfokon szárítod, de ne vasald most egy ideig. Nekem ami bevált a gliss kur hajvégápolója ( [link] ). A végekre szoktam kenni, aztán ha marad a kezemen akkor az egész hajamon áthúzom utána az ujjaim, és szép selymes tőle a hajam.
2011. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vasalni nem is akarom egy ideig.Eddig sem vasaltam túl sokat, egy két hetente alkalomszerűen,de mióta le lett vágatva a vége, és szebb lett, sajnos rákaptam, és amennyit a múltkor le kellett vágni,annyit most el is törtem a vasalóval.

Jelenleg a rossmannos szilikonos hajcseppet használom, de már régen szemezgetek azzal, amit te mutattál:)Megkérdezhetem hogy mnnyibe kerül és kb. mennyi ideig elég?Amúgy is szeretem a Gliss Kurt, a pumpás hajbalzsam a kedvencem.

2011. ápr. 6. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
dmben vettem olyan 1000-1500 ft között, de nem vagyok benne biztos.. én 2 pumpálásnyit szoktam tenni a hajamra, elég régóta megvan már, szóval elég sokáig elég szerintem, hacsaknem mosol naponta hajat.
2011. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem az is be szokott válni ha befonom. Nem egybe, hanem sokba, de nem olyan kis tincsekbe...úgy kb 5-be. Ez arra jó volt, hogy nem szöszösödött utána, és nem állt úgy mint a szénakazal :)Házi pakolásként meg tudnám ajánlani azt amibe egy tojás fehérje, egy fél citrom leve és egy evőkanál konyak (bár sztem más minőségi alkohol is jó, én whiskey-vel csináltam) van összekeverve. Ettől dúsabb és fényesebb lesz, a tojásfehérje meg táplálja is :)
2011. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsánat elírtam, nem a fehérje hanem a sárgája kell bele!
2011. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!