Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy epilátorom. Baromira...

Van egy epilátorom. Baromira fáj ha leepilálom a lábam. Nem lehetne valahogy felpuhítani előtte a bőrt, hogy könnyeben kijöjjenek a szőrszálak és kevésé fájjon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem igazán, mert a szőrszálak "hagymája" elég mélyen a bőr alsóbb rétegeiben van, úgyhogy a külső felszínét hiába puhítod. Az epilátor elég kegyetlen, a gyors, egy mozdulatos gyantázás sokkal jobb módszer.
2011. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előtte mosd meg langyos, vízzel, most át szappannal (jó habosan), majd mosd le vízzel megint. Utána szépen itasd fel törülközővel. (Ne durván.)

Így könnyebb lesz.


Egyébként hozzá lehet szokni. Én 8 éve epilálom. Először iszonyatos volt. De évről évre ritkult, puhult. Mára már nagy területeken nem is nő szőr egyáltalán, maradék meg puha, majdnek szőke.

És olyan könnyen kijön, hogy semmi fájdalmat nem okoz.


Lábon, hónaljban, és bikinivonalon is ezt használom. Megéri hozzászokni. :)

2011. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából még csak a karomat epiláltam le.A lábamat most akarom de ahogy elkezdtem a nagylábujjamon úgy fájt hogy egyből hagytam a fenébe.És ha mondjuk először megcsinálom borotvával és ahogy elkezd utána visszanőni csak a kezdetleges kis szőrszálakat epiánám le?
2011. ápr. 3. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

én múlt héten epiláltam le a lábam először. már 1000x nekiálltam de sosem csináltam meg. Múlt héten elhatároztam ha belehalok is de leepilálom.

Szerintem ott volt a gond hogy a lábújjadnál kezdted. Ne ott kezd hanem jóval fent a bokád fölött és fent húzd a másik kezeddel a bőrt felfele úgy talán kevésbé fáj :D aztán ha megvan a sípcsondotdnál akkor már fáj annyira hogy a bokádnál már nemis nagyon érzed xD :D sok sikert

2011. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát igen, a karon és a lábujjnál sokkal jobban fog fájni.

ott érzékenyebb a bőr. kezdd a lábadon (az alsó lábszáron), ott nem annyira érzékeny a bőr. és ne a túl hosszú szőrszálakat epiláld, mert az fájni fog, hanem, ha túl hosszú, borotváld le először, és várd meg, míg kinő egy kicsit.

és megéri hozzászokni, egy csomó helyen már nem is nő szőr.

2011. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jegezd le epilálás előtt(:
2011. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!