Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magamnak hogyan tudnám ritkíta...

Magamnak hogyan tudnám ritkítani a hajam?

Figyelt kérdés
Rendszeresen,egy-két havonta fodrászhoz jártam vele, de már kissé drágállom, annyiba kerül mint egy vágás. Magamnak otthon esetleg nem tudnám valahogyan megcsinálni?
2011. ápr. 2. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ollóval.
2011. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ritkító olló 3000 HUF .
2011. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy a technikáját tudnád, bátorság nekiállni. Legközelebb lesd el a fodrásztól, hogy csinálja. Nem csak annyi az egész, hogy a ritkítóollóval belenyírunk itt-ott.
2011. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én (a frufrum alját) úgy szoktam,hogy függölegesen tartom az ollót és úgy nyiszálok bele helyenként,amíg olyan ritkás nem lesz,amilyennek szeretném.Szeintem tök szépen meg lehet így csinálni.Mondjuk ritkító ollóm is van,nagyritkán azt is használom (rossmannból van,kb.2000ft volt).
2011. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!