Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az érdekelne, hogy hogy...

Az érdekelne, hogy hogy működik az álló szolárium? Mi van rajtad közben? Hány-hány perces alkalom használ már valami?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a tangát magamon hagyom, h lássam, mennyit barnultam:) alapvetően barna bőrű és könnyen barnuló vagyok, úgyhogy rajtam már egy 9 perces is látszik. ha fehér bőrű vagy, sokkal kevesebbel és fokozatosan kezd.
2011. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ételek kategória?


amúgy miért jó, hogy a szoláriumban is rajtad marad a bugyi nyoma? :-o


kérdező: bőrtípus függő + géptípus függő ;)

2011. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
én hat percet szoktam hetente-kéthetente, nem szeretek csokibarna lenni,de mindig ad egy kis színt. Nyáron van,hogy 8 percet vagyok, ha esetleg természetes napfényben nem barnulok annyira,de mivel elég hamar kapok némi színt,nem viszem túlzásba egyiket sem. Én nem hagyok magamon semmit,mert idiótán néz ki,ha ott van a fehér csík pl.a tangám helyén. :D
2011. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de hogy mész be valami fülke vagy... ?
2011. ápr. 3. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Htt ahova én járok, ott bemész a fülkébe, becsukod, és bezárod az ajtaját, és az ajtóval szenben pedig van még egy fülke, oda bepakolod a cuccaidat, és annak is becsukod az ajtaját, majd megnyomod a start gombot. ha vége van, felöltözöl, és kimész.. ennyi
2012. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!