Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsamot válasszak...

Milyen balzsamot válasszak száraz hajra hogy fényesebb selymesebb és könnyebben kifésülhető legyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 15:36
 1/4 just.me ***** válasza:
Garnier, elseve, gliss kur <-- ezek nekem mind beváltak :)
2011. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gliss kur, a rózsaszín dobozos :)

az nekem nagyon széppé varázsolta a hajam :D

2011. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fructies durva tapintású, száraz hajra való sampon és herbal essence hajpakolás együtt. fényes és selymes lett a hajam.
2011. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesnél kapható 1000ml-s tégelybe kapható tejproteines hajpakolás!!!! :) 900 ft körül vettem még valamikor tavaly!:) Ez igaz pakolás, és nem balzsam, de én nem is használok balzsamot már nem is tudom mióta, csak pakolást!:)

Időm is van, tehát egy kettőnek leírhatom a nevát, ami nekem nagyon bejött!:) Meg én utána beszoktam fújni hajsprayvel...most erre nem térek ki, max ha érdekel leírhatom ezt is, hogy abból melyikek jöttek be!:)


Pakolások:

1: Garnier Fructis azonnali regeneráló hajpakolás 200ml

* nagyon jó az illata, és lehet bemesélem magamnak, de szerintem nagyon jó is!:)

2:Franck Provost hajöblítő 750 ml

*antioxidánsokkal dúsított és fényesebb lesz tőle a haj!:) szerintem ez is nagyon klassz kis termék :) 1000 ft volt kb:) (Müllerbe vettem)

3:Gliss Kur hajregeneráló vaj-pakolás 200ml

* JÓ ALAPOSAN KIKELL ÖBLÍTENI!!

4:Herbal Essences száraz törékeny hajra 200ml

* ez is nagyon jó,de tényleg, és a dm-be most azt hiszem 500 ft körül van 1200 helyett...vagy valami ilyesmi!:) Mondjuk ebből nekem 2 féle is van:)

5:Serical Milk Protein Hajpakoló krém 1000ml

* Az absz. Nr.1. a hajat fénylővé és puhává teszi..különösen szőkített, elvékonyodott, dauerolt hajra ajánlott!:) És ez árban is verhetetlen!:)))

2011. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!