Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mediterrán típusú lánynak...

Mediterrán típusú lánynak csak barna és fekete haj áll jól? Hogy tudnám feldobni a hajam?

Figyelt kérdés

Barnás bőröm, sötétbarna hajam,barna szemöldök..

szóval ,az a kérdésem lenne hogy hozzám csak a barna szín illene? Mert kicsit unom :S mindenki azt mondja hogy így szép meg ilyenek..

De hogy tudnám feldobni?

Nekem ez is nagyon teccik:

[link]

ez milyen lenne?


vagy még esetleg fekete.. melyik lenne jobb?

Persze bármilyen ötletet írjatok:)

Előre is köszi!


2011. márc. 30. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:

vagy ilyen világosabb hatást hogy tudnák elérni?

[link]

/a Tyra-s képre értem/

2011. márc. 30. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én a helyedben csináltatnék szőke melírtincseket! :) Az is jól megy a barnás bőrhöz.

22 L

2011. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kim88 ***** válasza:

szia!

Én is pont ilyen típus vagyok, ezekkel a "problémákkal".

A fodrásznál legutóbbi alkalommal kértem bele melírcsíkokat, egyenlőre nem teljesen szőkék/világosak, inkább karamell/réz/rozsdaszínűek, de nagyon jól néz ki, és legközelebb lehet még világosabb. (arra készülj fel, h a sötét hajról nagyon nehéz leszívatni a színt, roncsolás nélkül)

üdv!

2011. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem feketét csak, akkor, ha nagyon szép az arcod, különben kisebbséginek fognak nézni...
2011. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:))
2011. márc. 31. 17:16
 6/7 Kim88 ***** válasza:
Mondjuk a "kisebbségieknek" olyan arcuk is van. Attól h vki sötét hajú, sötét szemű kreol bőrű még nem cigó. (pl. Eva Longoria, Salma Hayek..) szal ennyi :D
2011. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
így van :D
2011. ápr. 1. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!