Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A patikákban mennyibe kerül a...

A patikákban mennyibe kerül a ricinus olaj? Mellre valami növesztő kapszulát lehet kapni patikába vagy valami ilyesmi szert? Ha igen az is mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1 dl nálunk 300 ft körül van.


és nem létezik semmiféle mellnövesztő szer.

2011. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de szoktak lenni mellnövesztő kapszulák...
2011. márc. 29. 19:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azok csak kamuk, amit eladnak jó pénzért az olyan hiszékenyeknek, mint te.
2011. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

attól hogy megkérdezem nem biztos hogy még veszek!



Ricinusolajat hogy kell használni hajnövesztéshez?

2011. márc. 29. 20:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a ricinusolaj 160 FT és a szempillámra tényleg használt!
2011. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

az jó


de én hajnövesztésre szeretném


azt hogy kell?

hajmosás közben mintha balzsam helyett lenne vagy hogy?

2011. márc. 29. 20:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 220 forintért vettem a 60ml-t. Hetente szoktam egy evőkanál olívaolajban (de étolaj is jó) elkeverni két kiskanál ricinusolajat. Bekenem vele a hajamat, fejbőrömet (ez a mennyiség nekem bőven elég a hátközépig érő hajamra), zacskót rá, becsavarom törölközőbe, és estére rajta hagyom. Reggel lemosom kétszer samponnal, egyszer balzsammal. Nagyon szépen nőtt tőle már a hajam, és mióta használom, mindig kapom a dicséreteket, hogy szép, fényes, puha, hullámos, most jöttem-e a fodrásztól, mert gyönyörű a vétge.

A kérdezőt meg nem kell lehurrogni a mellnövesztő kapszulákkal kapcsolatban, mert mostanában néhány újság utolsó lapján reklámoznak egy mellnövesztő kapszulát, ami több mérettel nagyítja a mellet, és 60 napos visszavásárlási garanciát adnak mellé. Úgy gondolom, jogos a kérdése, én is elgondolkodtam ezen a dolgon. És az a véleményem, hogy aki még nem próbálta, az ne mondja azt, hogy kamu az egész, mert nincs tapasztalata. Sokan kamunak mondják a ricinusolajat, mert nem is használták, de nem hisznek benne, nekem öt centit nőtt a hajam tőle (nem festettem, mióta elkezdtem használni, és a lenövést mértem le. )

2011. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi


de valami gyorsabb használat nincs véletlenül?

vagy csak hogy egy délutánt rászánni?


azért kérdezem mert este megcsinálom és reggelente szerintem nem lenne idő rá hogy még megcsináljam...



amugy 1 hónap alatt mennyit nőtt a hajad?

2011. márc. 29. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:

21:00

5 centit nőtt az én hajam is pedig szőkítem és semmilyen csodaszert nem kenek rá... a kérdés hogy mennyi idő alatt....


A mellnövesztőről meg annyit, hogy van olyan amitől valóban megnő a melled mivel hizlal, és ha hízol akkor oda is jut. Ez a csalás az egészben, nem én próbáltam hanem bátyám menyasszonya. Azóta sem sikerült lefogynia. Hát ő hibája, nem értem minek akar mindenki nagy melleket, semmi előnyt nem jelent, még csak nem is szebb.

2011. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

21:00-s vagyok.

Szerintem úgy is jó, ha a délutánt rászánod, ha jól tudom, 4-7 órát kell a hajon állnia. Estére lemosod, és kész.

Utolsónak: Lehet, hogy a te hajad magától nőtt öt centit, én ezt nem vonom kétségbe, az enyém mindig csak 1-2 centit nőtt havonta, csak mióta olajozom, azóta lett ugrásszerűen hosszabb.

A mellnövesztőről meg csak annyi, hogy nem hiszem, hogy buli lenne nekik garanciát vállalni, és szétosztogatni a szereiket, ha nem lenne hatásos. Én mindenesetre kipróbálnám, ki is fogom, mert amúgy is nagyon vékony vagyok, és szinte csak mellkasom van. Akinek van melle, tudja, hogy mi az, hogy mellTARTÓ, az nem érzi át azoknak a helyzetét, akik csak azért vesznek fel 70/B-s melltartót, hogy legyen nekik elöl mégis valami. Nem kell senkit kioktatni azért, mert nagyobb melleket akar, vagy helyesbítek, melleket akar, mert attól nő a nő, és ha úgy érzi magát jobban, akkor igenis törekedjen rá, ha megteheti.

2011. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!