Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vasalom a hajam . Nem hullámos...

Vasalom a hajam . Nem hullámos meg semmi csak amikor felkelek hülyén áll és ha pára éri akkor is beáál oylanra mintha most kelltem volna ki az ágyból. VAn vmi szer amitől az esős napokon is normálisan álln a a hajam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert van, hogy esős időben is tök jól megmarad, van amikor meg még száraz időben is szörnyen néz ki:(
2011. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Avonnak van hajegyenesítő kréme, és olyan hajzseléje is, ami nem ragad, de gondolom jobb márkákban is van, bemész a rossmannba és a hajápolóknál találsz rengeteg ilyen dolgot, az eladók általában segítenek is, ha kéred.
2011. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem értem h az emóknak h marad egesznap egyenesen amikor énis mindent rakok rá meg hairlack...
2011. márc. 29. 15:38
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi azt a hajzselet majd kipróbálom:D
2011. márc. 29. 15:38
 5/5 dörrmee válasza:
sprés balszam :) ilyen gliss kur, szerintem az tök jó, nekem sima marad tőle puha és jó illatú:)
2011. márc. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!