Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol van ügyes fodrász, aki...

Hol van ügyes fodrász, aki TIGI, Paul Mitcell vagy Revlon termékekkel foglalkozik?

Figyelt kérdés

vörösre szeretném festetni a hajam, fontos,hogy ügyes legyen elsősorban festésben a fodrász!!

köszi a segítséget!


2011. márc. 28. 23:57
 1/4 Offthewall ***** válasza:

A dunapark kávéház mellett van a pozsonyin 1, ahol biztos van Paul Mitchell termék, és a fodrász is ügyes.

Revlon Professional mintaszalon: A batthiányi és a margit híd közötti buszmegállónál kell leszállni a 86/206/stb. buszról(elnézést h bkv-t mondok, nem tom a címet!)

Ezek sem olcsók de ha sok a lé akkor Zsidró, Hajas, Hortobágyi Kászon :)

2011. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!! :) nem tudod melyik utcában van a revlon, vagy hogy hívják a fodrászt? nagyon nem vagyok jártas arrafelé,és így nem tudom megtalálni :S

és a pozsonyi úton ( cosmax?? ) melyik fodrászra gondolsz a fiúra vagy lányra?

köszi

2011. márc. 29. 00:08
 3/4 Offthewall ***** válasza:
A fiúra gondolok, de a lány is biztos ügyes :DD Revlon: A margit híd budai hidfőtől sétálsz tovább 1 háát kb. 2-300 métert a rakpart mellett és kinn lesz nagy fehér betükkel h revlon :) sajnos nem tudom az utcanevet, googleben nem találtam :(
2011. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én lánynál voltam, de ott volt a fiú is, mindketten nagyon ügyesek meg kedvesek :)

azért egy revlon szalont is szívesen vadásznék :)

a paul mitchell festékkel az a tapasztalatom,hogy nem roncsolja a hajam annyira,mint más, nagyon ügyesen össze van állítva és szép fénye is lett a hajamnak, de mondták is ,hogy minimális ammónia van még a festékükbe is és van ammóniamentes színezőjük is..

szóval én nagyon elégedett vagyok a minőségével :)

2011. ápr. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!