Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb a hajszínező...

Melyik a jobb a hajszínező vagy a hajfesték?

Figyelt kérdés
A hajam sötétbarna színű és a vállamig ér. Szeretnék kipróbálni más színeket is de nem világosabbra mert akkor le kéne szívatnom és azt nem szeretném ki szeretnék próbálni feketét meg lilát vagy esetleg bordót. Még nem tudom pontosan de ha nem állna jól nem akarom se levágatni sem pedig leszívatni vagy várni amíg lenő.Sok minden hallottam már a két termékről. Hogy a színező jobban károsítja a hajat, de ki lehet mosni hamarabb kijön. VAgy hogy a festék jobb. És nektek mi a véleményetek.
2011. márc. 28. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Feketénél mindegy, hogy színező vagy festék vagy egy félév mire kikopik... amúgy meg a mai egyéb színű festékek(a közepes minőségűek pl: palette) egy max két hónap alatt teljesen kikopnak. A színező csak a haj felszínére hat bevonja azt, míg a festék kémialiga hat a hajra, beleivódik a hajszál szerkezetébe, ezért a festék a károsabb...
2011. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a kimerítő választ most már okosabb vagyok ezzel kapcsolatban is ! :)
2011. márc. 28. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!