Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szódabikarbona? Fontos!?

Szódabikarbona? Fontos!?

Figyelt kérdés

2 evőkanál citromlé, 1 evőkanál ecetet elkeverünk 2 tojássárgájával és fél csomag szalakálit belekeverünk, majd annyi kávét, hogy massza legyen belőle, ezt rákenni vizes hajra, 1 óráig állni hagyni, fóliát is rálehet tenni a hajra, hogy ne hulljanak le a kávészemcsék, + a nyakba egy törölközőt |biztonság kedvéért|. Balzsamot és Sampont utánarátenni már nem szabad! Ehhez a "recepthez" a szódabikarbóna nem jó a szalakáli helyett?

köszii


2011. márc. 28. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A szalakáli ammóniaszármazékot tartalmaz, (sok hajfesték is ammóniával készül), a szódabikarbóna pedig nem.
2011. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ez mire jó valójában?
2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:) Háát erősíti szépíti jobb esetben még növeszti is :)

valakinek egy hét alatt 5(!) centit nőtt a haja :)

2011. márc. 28. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A mesében nőtt 1 hét alatt a haja 5 centit. XD Amúgy én ezt tuti nem kenném a hajamra, mert a citromlé meg az ecet, valamint a tojássárgája is nagyon szárítja.
2011. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nekem aztán m1 mit hiszel...

meg mit kensz a hajadra..

a kérdésre válaszolj ne OFFolj..

na téll m1

2011. márc. 28. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is, akkor kend csak rá, aztán majd meglátod. Nem az én hajam teszi tönkre...
2011. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!