Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk nektek mi tetszik egy...

Törpicuur kérdése:

Fiuk nektek mi tetszik egy lányban?

Figyelt kérdés

Mások szépnek gondolnak de nekem egyáltalán nincs őnbízalmam! Naggyából le írom ,hogy nézek ki! 160 cm , 47 kg , sötétbarna haj ami hátam közepéig ér , nagy kék szemek , pisze orr , koromhoz képest túl nagy a mellem ami kicsit zavar is..:S 95 B :S :$ Szóval ezt az egészet nézve.. szerintetek jól nézhetek ki ?:|

15/Lány!


2011. márc. 25. 21:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
a sínes kép 2 éves :D nemvolt más állókép :D am a másik kettő nincs tükörben ^o)
2011. márc. 25. 21:58
 12/21 anonim ***** válasza:
Jólvan na nem rosszindulatból írtam, csak véleménynyilvánítás volt, ami nem elsősorban rád volt kiélezve.
2011. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
rendben van ! :) köszönöm a véleményed :d
2011. márc. 25. 22:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, de én még csak egy fejlődésben lévő tinédzsert látok benned. Majd pár év múlva tényleg szép leszel.
2011. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

hűha , átlagosnál jóval jobban nézel ki , szexi is vagy nem tudom mi a probléma

hallgass a többiekre tényleg szép vagy !

2011. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mit hajtogatod a melleid ? Egyáltalán nem nagyok ! A hátad barom széles, a melled meg közepes, na.


Amúgy szép lennél, ha ezt az idióta pózolgatást elfelejtenéd.

2011. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Méghogy nagy mell?? Ez lófing...
2011. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tanulj meg melltartót venni... ugye tisztában vagy vele, hogy mérik? Ha 160 centihez 47 kiló vagy, erősen kétlem, hogy 95 centi a melled alatt a körméret.

Az a baj, hogy menőzöl itt, hogy mekkora a csöcsöd, miközben nem az, és még hazudni se tudsz. Ez ránézésre inkább egy 75A-B maximum. Szánalmas. xD

Azon kívül szép vagy, de ez a smink ocsmány, ezzel a pandás elmosott trutyival. Amúgy is még fiatal vagy hozzá, bár ezt egyetlen nőn se látnám szívesen.

2011. márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tök átlagos tini lány vagy,semmi extra.Én az utcán sokkal szebb lányokat látok,ismerőseim körében is sokkal szebb lányok vannak.

Az a kilónyi vakolat csak elcsúfítja az arcod,a műköröm se kéne 15 évesen,a sínes képen elég ízléstelen a ruhád,a melled pedig egyáltalán nem nagy,teljesen átlagos,max.75A.95 tuti hogy nincsen,hisz csak 47 kg vagy,elég hülyén néznél ki akkora hátmérettel.A betűk (A,B,C,D...stb.) számítanak,kislány.

Egy pár év,és akkor majd szép leszel.

2011. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
1. az a kép ezer éves :D 2. nem hazudok :D a melltartómban a cimkére van ráírva xDD amugy meg nemtom hányas :DDD na! :D
2011. márc. 26. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!