Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok mitesszer, lassan már az...

Sok mitesszer, lassan már az utcára nem megyek ki ilyen fejjel! 5 hónap alatt mivel tüntessem el?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. 12 éves koromtól egészen 14 éves koromig nagyon pattanásos volt az arcom. Most már csak mitesszeres kb mindenhol. Eléggé zavaró,mert sok mindent kipróbáltam már (tonikok,arcradír,krémek), sok pénzembe került.


5 hónapom van,hogy valamennyire eltüntessem,és puhább legyen(kicsit bababőrt szeretnék). Nem zsíros annyira a bőröm, alapozó+púderrel szoktam kimenni az utcára,de már nagyon zavar.


Milyen otthoni praktikákat tudtok ajánlani?


2011. márc. 25. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A mitesszeresedére hajlamos bőrnek belső, hormonális oka van vagy egyszerűen ilyen természetű a bőröd. Csodakrémekkel, tonikokkal semmit nem tudsz tenni ellenük, mert a mitesszert csak egyetlen úton lehet eltávolítani: rendszeres kinyomkodással kozmetikus által. Ha mostantól elkezdesz hozzá kb. havonta járni, fél év alatt jelentős javulást érhetsz el. Használj természetes alapú kozmetikumokat, nagyon jók pl az Yves Rocher cuccok, természetes, növényi alapúak és nem sokkal drágábbak mint a drogériás termékek, de azoknál sokkal jobbak. Igyál sok vizet és kerüld a csokit, olajos magvakat, zsíros ételeket, mekis kajákat, mert ezek is rontják a bőr állapotát. Az ételeidet ne cukrozd, gyümölcsöket egyél édességek helyett.
2011. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha akarsz, költhetsz kozmetikusra, én feladtam, mert egy az, hogy drága, meg hegeken kívül nem osk eredményt ért el... és kezelés után két napig vörös a fejed, utána két napig szép, utána ugyanolyan, mint előtte. Sajnos sokat nem lehet tenni, ha ilyen a bőrtípusod. :S

Szerintem jobban járzs, ha néhány kozmetikai kezelés alatt ellesed a technikát, és otthon is nyomkodod, ha elég bárot vagy(tudom, sokan a szívükhöz kapnak most, de magamnak még nem okoztam piros nyomokat, a kozmetikus meg igen -.-") Jól gőzöld ki kammillával, kézfertőtlenítővel sterilizáld a kezed, két tiszta kendővel nyomkodd végig ahol kell, de ne erőltesd nagyon.

Azon kívül egy méregteleítés, sok zöldség még használhat. De csodát még nem sikerült 10év alatt se elérnem, pedig kb minden gyógyszertári vényköteles és mentes vackon túl vagyok, na meg a drogériás cuccokon is. :S Ha valami beválik, oszd meg velem is mindenképp! ^^

De szerintem ha rendszeresen kitisztítod a bőröd, sokat tud ennyi idő alatt javulni.

Ja és a fekete, keméyn mitesszereken segít a tapasz, a fehéreken sajnos nem, és arra orvos is azt mondta, hogy sose múlik el. Nekem meg ilyen az egész orrom. :(

2011. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a fekete szappant próbáltad már?
2011. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a szalicilsavat próbáld ki, igaz ezt még pattikra hazsnáltam, nem tudom mitesszerekre is jó-e, de jó az arcnak is:)

kicsit szárít, hidratálni kell:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!