Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lesz ha kifésülöm a dauerol...

Blackprincess kérdése:

Mi lesz ha kifésülöm a dauerolt hajam?

Figyelt kérdés
Ma daueroltattam a hajam és már most tiszta gubanc.Elötte is nagyon hamar kocolodott a hajam.De igy még roszabb lesz.És azt halottam hogy csak vizesen lehet fésülni.
2011. márc. 24. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifésülöd, nagy vattacukor lesz! Szerintem vagy kifésülöd és megmosod, vagy vizesen fésülöd ki, aztán pedig diffúzoros hajszárítóval szárítod. Vagy hagyod magától megszáradni. Aztán maximum nagyon ritka fogú fésűvel lehet kicsit utána igazgatni.

Én mindenesetre így csináltam annak idején, mikor még daueroltattam, de hátha valaki tud jobbat.

2011. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Most elég sok helyen kijött belöle a göndörség a fodrász azt mondta azért mert hosszu a hajam (váll alatt érő)vagy ha megmosom ujra begöndörödik rendesen?

2011. márc. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!