Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel gyorsíthatom meg (termés...

Mivel gyorsíthatom meg (természetes) módon a hajam növekedését, és havonta mennyi cm-t nől a haj?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ricinusolaj..
2011. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ha tudod mindenképpen hagyad el a hajvasalót, vagy a hajsütövasakat, mert ez a legnagyobb ellensége a hajnak ...

ha meg mindenképp szükséged van ezekre xD (én se tudok ezek nélkül létezni) akkor old meg ugy,h a legkevesebb feluletett vasalod, és nem mindennap, és legalább 2-3 napig kitartson. Ez a megfelelö samponnal nem probléma.

ha éppen nem mész suliba ill. olyan helyre ahova "frizura kell" és otthon vagy, fogd össze copfba,vagy fond be ( de ne nagyon szorosra, csak éppen kellöképpen húzzon) amugy ez azért jó,mert ahogy huzodnak a hajhagymák ezel serkenti a növekedését is a hajnak.

Használj vitaminos balszamokat, de ebböl se sokat, mert nem jo neki, ha nem tud lélegezni a fejbör.

A hajlakkal is óvatosan bánj, lehelletnyit fújj csak ( inkább vegyél jó minöségü, erös hajlakkot, mert ebböl elég a kevés is )

Ebben a szép tavaszi idöben semmiképp ne hordj sapkát, had szellőzzön a hajad.

És persze a legfontosabb, hogy ha már a végei el vannak töredezve, havonta, vagy 2 havonta vágass belöle egy picit ... sztem ez nagyon hatásos, és a legegésségesebb is.

Remélem segítettem valamit :]

2011. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ricinusolaj...van akinek, öt centit is nőtt tőle
2011. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bánfi hajszesz, ricinusolaj
2011. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!