Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vigyem fel a hajamra a...

Hogyan vigyem fel a hajamra a hajfesték pakolását, hogy ne zsírosodjon?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon könnyen zsírosodó hajam van, ezért a pakolásokkal is vigyáznom kell, hogy ne kenjem őket a fejtetőmre. Viszont most festettük be a hajamat, és ami volt hozzá színvédő pakolás, fel is kellene kennem, mert hát pont ott kopik leghamarabb a festék. De hogyan csináljam, hogy ne zsírosodjon tőle a hajam már másnap? :/
2011. márc. 21. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy a pakolást és a balzsamot sem lenne szabad belemasszirozni vagy egyáltalán rákenni a fejbőrre. nekem fodrász mondta, hogy az emberek azt hiszik a hajtőre kell felvinni, pedig az a hajhosszra, és leginkább a végekre való. ha a hajad tövére is akarsz vinni, mert szerinted ott kopik a festék legjobban, akkor max ugy csináld, hogy hátrahajtod a fejed, jól kifésülöd és megpróbálod a kezeddel/tenyereddel, csak a hajra felvinni és vigighuzni a tincsekenm, nem pedig a fejbőrre rányomni és belemasszirozni, csak végighuzgálni a tincseken, átfésülöd és kész. talán ez lehet kompromisszum. amúgy miért nem festeted olyan festékkel, mint a loreal casting creme gloss (én azt hasznalom- barnát) és az nem lenő, hanem kopik, vagyis lényegében nem feltűnő, nem olyan csúnya, ahogy nő az ember hajam, mert fokozatosan veszti el a szint, nem csak a fejtetőről. én pl teljesen elégedett vagyok vele és én is igy szoktam felvinni a pakolast.
2011. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!