Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik lenne a jobb hajszín?...

Melyik lenne a jobb hajszín? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 leszek novemberben és szeretnék valami változást. Hátközépig érő sötét gesztenye barna hajam van, szemöldökig érő frufrum baloldalról jobbra rövidül. Szeretem hullámosan, egyenesen is hordani. (felcsatolni, felgumizni)


Előre is köszönöm!


Linkelek képeket a hajszínekről:


[link]


[link]


[link]


2011. márc. 20. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

A másodikat a legkönnyebb elérni, de nekem a 3. tetszik :)

Nekem kb. olyan, mint a másodiknak :)

2011. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első és a harmadik tetszik Nekem. De azt, hogy neked melyik állna a legjobban azt sajnos nem tudom eldönteni, jó lenne látni egy képet rólad. :) Mert nem minden szín áll jól mindenkinek, számít a bőrszín is.
2011. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt nem vagyok valami barna, elég fehér vagyok. Az első és a harmadik között van a bőröm színe.
2011. márc. 21. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem olyan a bőrszínem, mint a harmadiknak, a szemem is sötét barna, és a természetes színű sötét haj szép kontrasztot képez szerintem.
2011. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is barna szemem van. Én sem tudok választani az első és a harmadik között. Nekem azért tetszik az első mert van benne neki vékony tincsekben világosabb barna is.
2011. márc. 21. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem válaszd az elsőt :)
2011. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Én vagyok a képen! Nézd hozzám, melyik lenne a jobb?! :)

2011. márc. 21. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Neked az első tetszik, akkor az első, de szerintem az arcodhoz talán a 3. lenne a legjobb :)
2011. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is a harmadiknál maradok, elég lesz ez a változás elsőnek! Köszönöm!! :)
2011. márc. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!