Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont szerettél...

Milyen sampont szerettél eddig a legjobban, mi vált be? Most milyet használsz?

Figyelt kérdés

Szeretném,ha leírná(tok)d az összes hajápolásról szóló dolgot.

pl.sampon balzsam hajpakolás,hány naponta alkalmazod és hogyan.


Miért volt jó neked a "bevált" sampon(vagy valzsam/hajpakolás)? Mi volt a gond a hajaddal?


Zsíros vagy száraz a hajad? Meddig ér?



Ne haragudjatok a sok kérdésért.:D


2011. márc. 20. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már kicsi korom óta használom a Garnier Fructist és soha, semmi baja nem volt a hajamnak. A fenekemig érő, dús, hullámos hajam van, teljesen egészséges. Mondjuk régen vasaltam, és egy picit megtört, de semmi baja. Sampont és balzsamot használok, pakolást nem és heti rendszerességgel elég mosnom. Péntekre laposodik le és vasárnap lesz csak zsíros.


14/L

2011. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 3naponta mosom a hajam,most vasarnap pedig a 4.,mert nem mentem ma sehova,akk minek megmosnom? :D

avoure camomille(kamillas,nagy üvegben van,sarga szinu-tesco:D) sampont használok. neha átvaltok garnier-re kamillasra-mivel szőkére festem a hajam. eléggé töredezett,mert festem és mert egy darabig nem ahzsnaltam balzsamot. ezert most nemreg a vegeiből vagattam,és mar rendszeresen hasznalok gliss kur festett,vilagositott hajra valo balzsamot. de csak a hajvegeimre. hajpakolast kb kéthetente hazsnalok. az én hajam zsiros,de az előbb emlitett samponok sokat segitenek,főleg azu első,mert az normal hajra van.nem zsirosra,mert eddig ugy bvettem eszre,h ami zsiros hajra van,attol ugyanugy zsiros marad,vagy korpasodik.

az hajam hatközeptől egy picit feljebb er. egyenes ,nem kell soha vasalnom :P soha nem szaritom,mert egy isőben az nagyon roncsolta a hajam. altalaban összefogva hordom,és ha valami esemeny van,kieresztem, és mindenki csodalja :D

majd most nyártol ,vagy mikor amr jo idők lesznek,mar mindig szerte fogom hordani...

rem.azert nem untattalak :):D

2011. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Head and shoulders, a lila extra volume fajta:) vékony szálú "lapos" hajam, ez egy kicsit megdobja. Ehhez használok L'oreal töredezett hajra való regeneráló balzsamot, mivel melírozom elég törött a vége. Néha rakok rá ilyen táplálós hajhabot, vagy fújok rá kibontást könnyítő sprayt, ezektől kevésbé kócolódik. És olyan heti 3szor mosom.
2011. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és inkább zsíros a hajam, és a hátam közepéig ér, csak hogy minden kérdésre válaszoljak:)
2011. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én lila Pantene sampont használok, ez dúsító hatású.

nekem ez vált be talán a legjobban, mert tényleg dúsít, nagyon jó illata van, fényesebb tőle a hajam és puhább.

kb. 3-4 naponta mosok hajat. ez a sampon 2 az 1-ben, tehát van benne balzsam is, így külön azt nem használok.

pakolást kallos tejproteinest használok, heti 1szer kb.

ezt fodrászkellékes boltban lehet kapni, jó nagy, és nagyon sokáig elég, és nagyon megéri mert olcsó, kb.500 ft. az illata nagyon jó és segít megelőzni a töredezést, ápolja és fényessé teszi a hajat.

használok még ezeken kívül gliss kur fújós balzsamot, amit nem kell kiöblíteni, és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. ( ami egyébként a hátam közepéig ér )

ebből a gliss kurból a sárgát használom, mert olyan jó illata van :))

amúgy az én hajam töredezett volt, de ezek nagyon jó hatással vannak rá, és persze a rendszeres vágatás :)

20/L

2011. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!