Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete vagy szőkék a szebbek?

Fekete vagy szőkék a szebbek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A fekete tényleg vad hajszín a nő összes bőrhibáját kihangsúlyozza ami az arcán van. :D:D Elég vad tud lenni meg még ráadásul mű is a fekete haj, műnő.
2011. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

természetes fekete is lehet valaki, attól még hogy nem néger és nem keleti. Sőt a fekete haj nem csak a barna bőrűeknek áll jól és barna szeműeknek, én kifejezetten szeretem ak ontrasztokat, fehér bőr, fekete haj, kék szemek :)

feketére kihúzott szemek

szöszi hajhoz jól áll a barna bőr, de tényleg cicababás, a nagyon szőke hajhoz a jó szoli barna bőr inkább mű és undorító sztem.

A vörös az vad szín, vannak szép árnyalatai, ami bordós, lilás, narancsos, természetesebb, de igazából maga a vörös hajszín nem nagyon tetszik nekem, csak bizonyos árnyalatai, és a tökéletesen természetes vörös, mainek szinte csak a fénye vöröses

2011. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!